Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Studenta

COLLEGIUM HUMANUM - Szkoła Główna MenedżerskaO firmie

  • Miłocińska 46
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

COLLEGIUM HUMANUM - Szkoła Główna Menedżerska

Miłocińska 46

Rzeszów

Collegium Humanum jest uczelnią o międzynarodowym wymiarze kształcenia.

Prowadzimy studia w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu i Rzeszowie, jesteśmy obecni także w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie). Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji. Ponadnarodowość wspólnoty nauczających i studiujących na Collegium Humanum stanowi o jej sile, afirmuje różnorodność oraz wspiera wszechstronną współpracę w ramach dobrego sąsiedztwa i ponadregionalną.

Tworząc ofertę edukacyjną wykraczamy poza tradycyjne schematy. Programy studiów w Collegium Humanum powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i uznanych specjalistów-praktyków, stale analizujących wymagania zmieniającego się świata oraz związane z nimi potrzeby edukacyjne. Efektem tej pracy jest nowatorska, kreatywna i innowacyjna oferta edukacyjna stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych nie tylko na rozwój intelektualny, ale i na sukces zawodowy; ambitnych i pragnących czerpać pełną satysfakcję z przyszłej pracy. Tę aktualną, praktyczną wiedzę przekazują wielowymiarowi wykładowcy akademiccy, eksperci z uniwersalnym dorobkiem naukowym, dydaktycznym i menedżerskim. Standardem naszej pracy jest indywidualne podejście do każdego Studenta – tak, by wydobyć drzemiący w nim potencjał.

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa studentów, zapewnienie szybkiego i profesjonalnego wsparcia w sprawach studenckich,
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów,
  • współpraca z wykładowcami w zakresie przebiegu zajęć, ich ewidencji oraz rozliczania przedmiotów,
  • realizacja strategii rozwoju oferty studiów,
  • współpraca przy organizacji procesu kształcenia (w tym, organizacja procesu dydaktycznego, nadzór nad prowadzeniem dokumentacji),
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z firmami i instytucjami w ramach realizacji procesu kształcenia.

Kluczowe kompetencje:

  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zdolność organizacji i planowania w pracy,
  • umiejętności hierarchizacji zadań i ustalania priorytetów,
  • inicjatywa i dynamizm w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • bardzo dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związane z obsługą klienta,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjność (praca w weekendy zjazdowe),
  • dokładność oraz rzetelość w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja pracy, umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością.

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do profesjonalnego i przyjaznego zespołu,
  • możliwość pracy w dynamicznym środowisku, które promuje inicjatywę i twórcze podejście do zadań,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • rozwój kwalifikacji zawodowych,
  • kartę Multisport,
  • zniżki na studia naszą ofertę edukacyjną,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne