Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik biura obsługi

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, firmy z branży gastronomicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik biura obsługi partnerów

Obowiązki:

  • Telefoniczne wsparcie dla nowych i obecnych partnerów w rozwiązywaniu problemów związanych z korzystaniem z aplikacji Uber Driver (np. pomoc w rejestracji)
  • Dbanie o wyniki zespołu świadczącego wsparcie dla partnerów firmy Uber
  • Stosowanie i doskonalenie procesów wykorzystywanych podczas obsługi partnerów firmy Uber
  • Uczestnictwo w wyjazdach służbowych

 Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (Obsługa Klienta, Contact Center)
  • Język angielski poziom B2/C1
  • Język polski poziom B2
  • Praktyczna znajomość MS Excel i/lub G-arkusz
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności słuchania, komunikacji i organizacyjne

Warunki pracy:

  • Start pracy: od zaraz
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na 3 msc okresu próbnego, później na pół roku (outsourcing)
  • Bezpłatne posiłki i napoje
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe: Luxmed, Karta MultiSport
  • Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Inflancka
  • System czasu pracy: poniedziałek-piątek 8 h dziennie, 9-17 (praca stacjonarna)
  • Narzędzia: Laptop. Telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne