Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Obsługi Widza

Bałtycka Agencja Artystyczna BARTO firmie

  • Moniuszki 12, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Bałtycka Agencja Artystyczna BART

Moniuszki 12

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i organizacja kompleksowej obsługi widzów,

  • zapewnianie wysokiej jakości obsługi widzów i kontrahentów,

  • organizacja sprzedaży i monitoring przedsprzedaży biletów,

  • pozyskiwanie i dbałość o kanały komunikacji z widzem,

  • obsługa systemu sprzedaży on-line oraz rezerwacji,

  • opieka nad widownią w trakcie trwania wydarzeń,

  • zawieranie i realizacja umów,

  • organizacja i rozliczanie sprzedaży produktów związanych z działalnością instytucji (raportowanie, wystawianie faktur, rozliczanie prowizji),

  • współpraca z innymi działami instytucji,

  • koordynacja i nadzór sezonowego punktu sprzedaży biletów (prowadzenie harmonogramu czasu pracy kasjerów, nadzór nad prawidłowością rozliczeń w punktach sprzedaży).

Nasze wymagania

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • samodzielność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość pakietu Microsoft Office (Outlook, Word, Excel),

  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej, terminala płatniczego i wystawianiu faktur,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • ciekawą pracę pełną nowych wyzwań.