Logo Pracuj.pl

Pracownik Biura Obsługi Zamówień i Zaopatrzenia

Piast Pasze sp. z o.oO firmie

3 500–4 500
brutto / mies.
  • Oleśno (pow. elbląski)
    Oleśno (pow. elbląski), warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień
  • Wystawianie stosownej dokumentacji sprzedażowo - zakupowej
  • Kontrola stanów produkcyjno-magazynowych
  • Współpraca w zakresie planowania ekspedycji towarów

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie i własna inicjatywa w planowaniu pracy
  • Sumienność i dokładność
  • Prawo Jazdy kat B
  • Mile widziane doświadczenie w branży rolnej

To oferujemy

  • Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne przeszkolenie na oferowanym stanowisku pracy

O nas

Piast Pasze I Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Oleśnie - Producent Pasz i Koncentratów dla zwierząt gospodarskich.

Pracownik Biura Obsługi Zamówień i Zaopatrzenia, Oleśno (pow. elbląski)