Oferta pracy

Pracownik Biura

Sklep Zoologiczny Zoo Aligator O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Zoo Aligator to sieć sklepów zoologicznych zlokalizowanych w centrach handlowych, w których stawiamy na obsługę klienta na najwyższym poziomie oraz na troskę o zdrowe i szczęśliwe  życie ich pupili.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko
PRACOWNIK BIURA

Opis stanowiska:

Jest to praca polegająca na obsłudze administracyjnej biura sieci sklepów zoologicznych Aligator związana zarówno z obrotem dokumentacji firmowej jak i rozwiązywaniem innych zagadnień związanych z działalnością sklepów. Pracujemy z wykorzystaniem programów Subiekt GT, Rewizor, pakiet Office. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy w biurze lub zdalnie.

Zakres zadań:

  • kontrola korespondencji
  • współpraca z działem księgowości
  • rozliczenia z kontrahentami
  • zarządzanie obiegiem dokumentów
  • przygotowywanie , porządkowanie, archiwizowanie dokumentów do księgowania
  • analiza kosztów
  • pomoc w innych działaniach sieci sklepów zoologicznych , w ramach wykonywania zadań o charakterze biurowym.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno – biurowym lub księgowym
  • podstawowa znajomość zasad księgowości
  • doświadczenie w kompletowaniu dokumentacji kosztowej, zakupowej, sprzedażowej
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy i duża samodzielność i kreatywność
  • znajomość zagadnień związanych z RODO i BDO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • możliwość elastycznego dopasowania czasu pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
Przy wysyłaniu CV bardzo prosimy o dodanie uzasadnienia dlaczego starasz się o pracę właśnie w sklepie zoologicznym ?
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy