Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura projektu

"Instytut Badawczo- Szkoleniowy" Sp. z o.o.O firmie

  • Artyleryjska 3K, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"Instytut Badawczo- Szkoleniowy" Sp. z o.o.

Artyleryjska 3K

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowa realizacja przydzielonych zadań w projekcie zgodnie z założeniami i harmonogramem;

  • Wsparcie procesu rekrutacji uczestników do projektu, bezpośredni, mailowy i telefoniczny kontakt z uczestnikami, opieka od momentu rekrutacji do końcowego rozliczenia udziału w projekcie;

  • Wsparcie sekretariatu biura projektu;

  • Samodzielne prowadzenie wymaganej dokumentacji oraz odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów związanych z przydzielonymi zadaniami;

  • Sporządzenie sprawozdań zgodnie z aktualnymi wytycznymi Instytucji Zarządzającej;

  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu, członkami zespołu projektowego oraz z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – warunek konieczny;

  • Czynne prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny;

  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji;

  • Umiejętność kontrolowania założonych wskaźników oraz budżetu projektu;

  • Samodzielność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy;

  • Umiejętność realizacji różnych zadań w określonych ramach czasowych

Mile widziane

  • znajomość metodyki zarządzania projektami, zasad finansowania oraz rozliczania projektów,

  • doświadczenia w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w poprzedniej lub obecnej perspektywie finansowej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;