Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Spraw Studenckich

WARSZAWSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI

Józefa Lewartowskiego 17

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa studentów i wykładowców

  • Przygotowanie różnego rodzaju zestawień

  • Raportowanie i analiza danych

  • Tworzenie i nadzór dokumentacji toku studentów

  • Obsługa systemów dotyczących procesu kształcenia

Nasze wymagania

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analizowania i syntetycznego przedstawiania informacji

  • Wysoki poziom kultury osobistej

  • Komunikatywność

  • Skrupulatność

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz pracy w soboty (zgodnie z ustalonym harmonogramem)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w pracy w uczelni wyższej i znajomość podstaw języka SQL będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia

  • Wsparcie, wiedza i pomoc kolegów i przełożonych

O nas

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki jest jedyną w Polsce specjalistyczną uczelnią, która prowadzi wyższe studia inżynierskie, magisterskie i podyplomowe wyłącznie na jednym kierunku - informatyka.

Tym, co wyróżnia Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki jest dbałość o wysoką jakość kształcenia i badań, społecznościowy charakter Uczelni wyrażający się w partnerskich relacjach pomiędzy interesariuszami wewnętrznymi – studentami i pracownikami, szeroki wachlarz dodatkowych możliwości rozwijania zainteresowań naukowych studentów i absolwentów w ramach i poza programem studiów troska o rozwój karier zawodowych absolwentów, współdziałanie w nakreślaniu oraz realizacji celów Uczelni z interesariuszami zewnętrznymi innowacyjność oraz nieustające dążenie do doskonalenia własnych działań wyrażające się łacińskim określeniem: „MELIORA” – Zawsze Lepiej.