Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biura

JP JOINERY sp. z o.o.O firmie

4 1004 700 / mies. (zal. od umowy)
  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

JP Joinery sp. z o.o. jest firmą produkująca drewniane drzwi i okna klasy Premium używając najlepszych materiałów dostępnych na rynku jak Accoya, Pilkington, Saint-Gobain i Remmers.

Stolarnia należy do spółki zagranicznej i w 1 kw. 2021 przeszła modernizację zakładu i parku maszynowego. Na 2 kw. 2021 jest planowane uruchomienie drugiej linii technologicznej.

Zakład produkcyjny został założony i działa nieprzerwanie od 1989.

Obecnie poszukujemy

Pracownika biura produkcyjnego  do naszego zakładu mieszczącego się w Szczecinie (Drzetowo-Grabowo).

Zakres obowiązków

  1. Prace administracyjne związane z codziennym funcjonowaniem biura
  2. Realizacja zamówień i dostaw materiałów
  3. Wprowadzanie danych
  4. Nadzór nad dokumentami i ich archiwizacja
  5. Bieżąca kontrola i rejestrowanie czasu pracy pracowników

Wymagania

  1. Wykształcenie min. średnie
  2. Doświadczenie w pracy z dokumentami
  3. Obsługa komputera i pakietu Office (w szczególności Excel)
  4. Kreatywność i efektywność
  5. Punktualność
  6. Mile widziane:
  • Wiedza z zakresu kadr
  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (po okresie probnym na zgloszonej umowie zleceniu)
  2. Wynagrodzenie 3000zł do 3400zł netto, adekwatne do zaangażowania i umiejetności praktycznych
  3. Uczciwe warunki i środowisko pracy ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy
  4. Zachodnie podejście do pracownika
  5. Godziny pracy: 8:00 do 16:00
  6. Parking pracowniczy
  7.

Ogłoszenie archiwalne