Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Technologicznego

ZM "WSK Rzeszów"O firmie

  • Hetmańska 120, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZM "WSK Rzeszów"

Hetmańska 120

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie procesów technologicznych, nadzór nad ich wdrażaniem do produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika i budowa maszyn, specjalizacja w zakresie obróbki mechanicznej.

  • Staż lub doświadczenie min. 1 rok na stanowisku technologa,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność czytania rysunku konstrukcyjnego,

  • Dobra znajomość oprogramowania CAD (preferowany Solid Edge),

  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

  • Zapewniamy wsparcie i wewnętrzne szkolenia kierunkowe

  • Bogaty pakiet socjalny.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.