Logo Pracuj.pl

Pracownik Biura Wsparcia Agenta

VIVIAMO Sp. z o.o.O firmie

VIVIAMO Sp. z o.o.

Żeromskiego 13A

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty z agentami ubezpieczeniowymi w swoim rejonie obsługi
  • Doskonała znajomość kalkulatorów ubezpieczeniowych i ogólnych warunków ubezpieczeń, po uprzednim przeszkoleniu
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży na swoim rejonie
  • Kontakty z towarzystwami ubezpieczeniowymi, menagerami oraz współpracę z Regionalnym Dyrektorem Sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych kontaktów we własnym zakresie

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office, Excel, Outlook
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych
  • Szybkie przyswajanie wiedzy
  • Prawo Jazdy kat.B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Biuro Wsparcia Agenta Viviamo poszukuje do swojego zespołu osób do obsługi agentów sieci.

Pracownik Biura Wsparcia Agenta, Żeromskiego 13A, Gorzów Wielkopolski