Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biura Zarządu

BioSys sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja prac administracyjno – biurowych w oparciu o programy funkcjonujące w firmie

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • obsługa bieżących zamówień dla funkcjonowania biura (artykuły spożywcze, biurowe, itp.)

  • obsługa programu księgowego z zakresu księgowania wpłat (po przeprowadzonym szkoleniu)

  • obsługa spotkań wewnętrznych i z kontrahentami

  • wsparcie i współpracę z innymi działami

  • inne bieżące obowiązki zlecone przez Kierownika Biura Zarządu

Nasze wymagania

  • chęci do pracy i nauki

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • rzetelność i terminowość

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • znajomość j. angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych)

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • dostęp do pakietu medycznego (LuxMed), możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • pracę w młodym zespole, w szybko rozwijającej się firmie

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

  • pracę stacjonarną w biurze - Kraków, okolice Nowego Kleparza

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

BioSys zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych dla biznesu. Tworzymy i wdrażamy własne produkty: oprogramowanie zarządzające systemami kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy oraz rozliczania etapów produkcji. Wykorzystujemy najnowsze technologie biometryczne jak również niezawodne i funkcjonujące od lat technologie RFID z wykorzystaniem kart zbliżeniowych.

Przewiń do profilu firmy