Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo - administracyjny

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej i sprawnej obsługi biura oraz klientów firmy

  • koordynacja obiegu faktur

  • obsługa korespondencji, centrali telefonicznej oraz spotkań

  • wprowadzanie ogłoszeń na portale internetowe

  • prace nad usprawnieniem obiegu dokumentów w całej firmie

  • współpraca z innymi działami firmy

  • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • mile widziane ukończone studia w zakresie ekonomii lub administracji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoko kultura osobista, komunikatywność

  • dokładność, sumienność

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office

  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z międzynarodowym kapitałem

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Przewiń do profilu firmy