Oferta pracy

Pracownik biurowo – administracyjny

FIRMA KEN JANUSZ KAPALAO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji.

  • katalogowanie i archiwizacja faktur.

  • telefoniczna obsługa klienta.

  • obsługa sprzętów biurowych.

  • przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy biurowej

  • znajomość obsługi komputera w tym arkusza kalkulacyjnego Excel – warunek konieczny

  • sumienności i dokładności w bieżącej pracy

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system motywacyjny uzależniony od osiąganych wyników

  • kartę FitProfit

O nas

Firma KEN – działająca od ponad 20 lat na rynku Polskim poszukuje do swojego zespołu.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy