Oferta pracy

Pracownik biurowo-administracyjny

HTR BUD sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HTR BUD Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną działającą w szczególności na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym, na którym działamy już od 12 lat. Od początku swojej działalności zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji o różnym charakterze (obiekty przemysłowe i inżynieryjne, obiekty użyteczności publicznej, obiekty mieszkalne).

Zakres obowiązków obejmuje:

  • prace biurowe i administracyjne
  • obsługa korespondencji i obiegu dokumentów firmy
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów księgowych, kadrowych i innych wg przyjętego schematu obiegu dokumentów (współpraca z biurem rachunkowym)
  • raportowanie wg przyjętych schematów
  • obsługa sprzętów biurowych, zaopatrzenie biura

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w prowadzeniu działalności gospodarczej
  • dobra organizacja pracy
  • skrupulatność, systematyczność i samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w powierzane zadania
  • komunikatywność i otwartość
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań
  • premiowanie samodzielności i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy