Oferta pracy

Pracownik biurowo-administracyjny

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodnio-pomorskie
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CPL Jobs

zachodnio-pomorskie

Szczecin

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik biurowy/ administracyjny z j. obcymiNumer ref.: BIUR/2020

Główne obowiązki:

W przypadku IT- np.:
- analizowanie i rozwiązywanie problemów
- monitorowanie codziennych zadań
- kontakt z klientem (telefoniczny i/lub e-mailowy/ chat) w wymaganym przez klienta języku angielskim.

W przypadku księgowości- np.:
- praca z dokumentacją
- wprowadzanie faktur
- weryfikowanie poprawności faktur
- kontakt z klientem w j. angielskim.

W przypadku HR- np.:
- wsparcie HR dla pracowników

- mailowe i telefoniczne udzielanie informacji dotyczącej płac/ spraw administracyjnych
- aktualizowanie bazy danych, wprowadzanie dokumentów do systemu
- wystawianie zaświadczeń i niezbędnych dokumentów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Bardzo dobra znajomość drugiego języka obcego: włoskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i innych (min. B2/ C1)
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i wykorzystywania języków obcych;
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie, opieka medyczna;
  • Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru;
  • Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy