Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo-administracyjny

Glass System Polska S.A.

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Działkowa 115

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zakładu Przetwórstwa Szkła w bieżącej pracy

  • Obsługa zamówień sprzedaży i zakupów

  • Koordynacja procesów operacyjnych i logistycznych

  • Ewidencja realizowanych zleceń

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie / w trakcie studiów

  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki/produkcji/administracji

  • Znajomość programów magazynowo-księgowych (w szczególności Comarch Optima)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w formie umowy o pracę

  • Interesującą i zróżnicowaną pracę w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość zdobycia różnorodnych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

  • Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej oraz karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Glass System Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się, innowacyjną firmą inżynieryjno-produkcyjną. Tworzymy oryginalne rozwiązania, m.in. do konstrukcji ścian szklanych we wnętrzach. Opierają się one w całości na własnych oryginalnych projektach. Nasze kompetencje w tym zakresie doceniło Ministerstwo Rozwoju RP, nadając nam prestiżowy status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Dbamy, aby tworzone przez nas produkty były unikalne i wprowadzały innowacje do świata architektury. Na przestrzeni lat opracowaliśmy szereg autorskich rozwiązań, czego potwierdzeniem jest kilkadziesiąt wzorów użytkowych i patentów.

Z roku na rok skala działalności firmy dynamicznie rośnie. Stale umacniamy pozycję na rynku krajowym. Nasze produkty zdobywają popularność również na kilkunastu rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy