Oferta pracy

Pracownik biurowo- handlowy

KM Project Karolina BrodnickaO firmie

3 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy producentem wysokiej jakości kompensatorów tkaninowych.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez platformy zakupowe i dbałość o rozwój działu sprzedaży
  • sporządzanie ofert handlowych
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy
  • ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami
  • obsługa korespondencji firmowej i kontrola nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy administracyjnej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodyscyplina i skrupulatność
  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała + premia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole prężnie rozwijającej się firmy
  • pozytywną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy