Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo-księgowy

"O - W" S.A.

aleja Powstańców Warszawy 6

Reguły (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i organizacja pracy biura(korespondencja przychodząca i wychodząca, poczty e-mail)

  • dbanie o zaopatrzenie biura w niezbędne materiały i artykuły, wysyłanie paczek

  • weryfikowanie poprawności dokumentów pod względem formalnym (zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowym) oraz ich kompletności, prowadzenie ewidencji tych dokumentów oraz ich archiwizacja

  • wprowadzanie faktur zakupu do programu

  • wsparcie przy realizacji bieżących zadań Głównej księgowej

  • wystawianie noty księgowych

  • przyjmowanie, sprawdzenie oraz kompletowanie dokumentacji nowo zatrudnionych pracowników (pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych)

  • sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby firmy (spaliny, fiskalizacja, sprawozdania o odpadach/opakowaniach)

  • dbanie o biuro i dobry wizerunek firmy

  • inne zadania księgowe / biurowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • mile widzialna znajomość podstaw rachunkowości

  • znajomości obiegu dokumentów

  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku biurowym/administracyjnym

  • znajomość obsługi komputera (dobra znajomość pakietu MS Office) oraz urządzeń biurowych

  • dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów

  • praktyczna znajomość programu Asseco Softlab ERP (będzie dodatkowym atutem)

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • pracę 5 dni w tygodniu (8-16)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wykonywanych obowiązków

  • narzędzia do pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku miłą atmosferę w pracy

  • wdrożenie do przyszłych zadań i wsparcie merytoryczne

O nas

O-W S.A. to przedsiębiorstwo z branży meblowej, działające na rynku małych i średnich firm jako producent i dystrybutor mebli. Od 1999 roku specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości mebli i świadczeniu profesjonalnych usług na terenie Warszawy i okolic. Na tle konkurencyjnych marek wyróżnia nas dynamizm działania i aktywne poszukiwanie nowych partnerów do współpracy. W naszej pracy stawiamy na nowoczesne rozwiązania i indywidualne podejście do każdego klienta.