Oferta pracy

Pracownik biurowo- księgowy - Specjalista ds. księgowości

Intrade Sp. z o.o.O firmie

  • Legionowo, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie do systemu i księgowanie dokumentów magazynowych,
  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych, kontakt z klientami
  • współpraca z handlowcami
  • obsługa urządzeń biurowych oraz odbieranie telefonów zewnętrznych,
  • obsługa poczty e-mail,
  • przygotowanie faktur i dokumentów do wysyłki za pośrednictwem poczty lub kuriera (pakowanie, adresowanie, nadanie),
  • sporządzanie sprawozdań i raportów w programie Excel

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy biurowej, atutem będzie znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz programów poczty elektronicznej, mile widziane doświadczenie pracy w programach księgowych Symfonia
  • zdolności analityczne, rzetelność, odpowiedzialność i terminowość
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomości obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, faks)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz gwarancje stabilnego zatrudnienia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • miłą i bezstresową atmosferę pracy lub pracę w dobrej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy