Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo-magazynowy

Pronova sp. z o.o. sp. k.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przyjęć i wydań do/z magazynu,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu komputerowego,

  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,

  • terminowa realizacja zamówień,

  • kompletacja towaru dla odbiorców,

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,

  • odpowiednie rozmieszczenie i ułożenie towarów w magazynie,

  • sortowanie, paczkowanie i etykietowanie towaru,

  • przygotowywanie dokumentów przewozowych,

  • dbałość o porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (Pakiet Office)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie / Hurtowni Farmaceutycznej,

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Duża dokładność i sumienność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów takich jak: (karta sportowa MultiSport, platforma MultiLife, atrakcyjny system ubezpieczeń na życie),

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • dostępność bezpłatnego parkingu dla pracowników.