Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo - magazynowy

AKONDA S.C.

  • Geodetów 176, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

AKONDA S.C.

Geodetów 176

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki dla klientów

  • organizowanie i koordynowanie transportów krajowych i międzynarodowych

  • rozładunek i załadunek towarów w magazynie

  • koordynowanie pracy magazynu zewnętrznego

  • utrzymanie porządku i zgodności w obszarze magazynowym

  • obsługa samochodów służbowych (zakupy, opony, przeglądy, ubezpieczenia, współpraca z warsztatami itp.)

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dokładność, skrupulatność

  • doprowadzanie powierzonych zadań do realizacji

  • znajomość Excela na podstawowym poziomie

  • język angielski będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wszystkie konieczne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon służbowy)

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

AKONDA specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do introligatorni i uszlachetniania.

Miejsce pracy: Piaseczno (Józefosław) pod Warszawą.

Akonda jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, operuje od 2009 roku. W chwili obecnej zespół liczy 15 osób i jest stale rozwijany.