Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo - magazynowy

Arka Global

  • Kopanina 28/32, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Arka Global

Kopanina 28/32

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie faktur zakupowych,

  • wystawianie faktur sprzedażowych i paragonów,

  • kontrola ilościowo – jakościowa przyjmowanego towaru,

  • analiza dostępności towaru,

  • tworzenie zamówień zakupowych,

  • obsługa i realizacja zamówień,

  • lekkie prace magazynowe w tym wydawanie klientom towaru z magazynu,

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedzy z zakresu logistyki i gospodarki magazynowej,

  • prawa jazdy kat. B,

  • dyspozycyjności i zaangażowania,

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT

  • mile widziane doświadczenie w branży BHP

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Arka Global

Firma Arka Global - dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się sprzedażą artykułów BHP oraz produktów ochrony osobistej, poszukuje pracownika na stanowisko:: Pracownik biurowo - magazynowy

Przewiń do profilu firmy