Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowo - rachunkowy

KLIMAZBYT Łódź Sp. z O.O.O firmie

KLIMAZBYT Łódź Sp. z O.O.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 92

Łódź

Jesteśmy hurtownią obsługującą branżę wentylacji i klimatyzacji, posiadamy bogatą ofertę asortymentową, współpracujemy z wysokiej klasy producentami, oferujemy fachowe doradztwo.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalno-rachunkowym;
  • wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu księgowego;
  • wystawianie kompensat, monitowanie należności kontrahentów i wyjaśnianie niezgodności w rozrachunkach;
  • dbałość o właściwy obieg dokumentów i informacji wewnątrz firmy;
  • przygotowywanie dokumentów do księgowości, archiwizacja faktur sprzedaży, zakupu towarów;
  • prowadzenie spraw z zakresu obsługi bieżącej dokumentacji firmy;
  • obsługiwanie urządzeń biurowych;
  • obsługiwanie korespondencji.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (Office);
  • znajomość zasad rachunkowości;
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie,
  • Zdobycie doświadczenia w branży,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Pracę w centrum miasta.

Aplikacje proszę przesyłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne