Oferta pracy

Pracownik biurowy/administracyjny

neonet s.a.O firmie

2 8003 000 brutto / mies.
  • Nyska 48A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

neonet s.a.

Nyska 48A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura

  • kompleksową obsługę gości oraz sal konferencyjnych

  • zarządzanie korespondencją

  • łączenie telefonów oraz obsługę urządzeń biurowych

  • obsługę wyjazdów służbowych (m.in. rezerwacja hoteli) oraz kontakt z firmą zewnętrzną świadczącą usługi w tym zakresie

  • rejestrowanie i skanowanie dokumentów przychodzących (w tym faktur kosztowych)

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum rok)

  • wysokiego poziomu komunikatywności

  • preferowane wykształcenie wyższe (min. licencjat)

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami i współpracownikami

  • uczciwości oraz rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • wysokiej kultury osobistej

  • znajomości MS Office

  • mile widziane prawo jazdy

Etapy rekrutacji
1

Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych

2

Kontakt telefoniczny

3

Spotkanie z bezpośrednim przełożonym