Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystent / Asystentka biura

DAEAH E&C CO. LTD. Oddział w PolsceO firmie

  • Kuźnicka 1
    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

DAEAH E&C CO. LTD. Oddział w Polsce

Kuźnicka 1

Police

Opis stanowiska:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja
  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów
  • pomoc w opracowywaniu dokumentacji i raportów finansowych
  • bieżący kontakt telefoniczny oraz mailowy z kontrahentami
  • wsparcie innych działów w razie potrzeby

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu AutoCAD

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne