Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Asystent/Asystentka

GETNOWX

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w rekrutacji nowych pracowników

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wsparcie w realizacji procesów zakupowych

  • wsparcie w bieżących zadaniach i działaniach działu operacyjnego

  • realizacja własnych projektów z zakresu organizacji pracy biura

  • pomoc w koordynacji rozwiniętą siecią kurierów

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • sprawna organizacja pracy

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania decyzji

  • pogodne usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • studenci zaoczni

To oferujemy

  • interesującą, wymagająca samodzielności w działaniu pracę

  • szansę rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość wykazywania się inicjatywą oraz wiedzą merytoryczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

GETNOWX

GetnowX to pierwszy we Wrocławiu, nowoczesny startup o zasięgu międzynarodowym, który specjalizuje się w dostarczaniu drobnych zakupów w 15 min pod drzwi Twojego domu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się START UP’EM, o zasięgu międzynarodowym, działającym w branży spożywczej.

Cechuje nas kreatywność i chęć osiągnięcia celu!

Jeśli chcesz być częścią tego kreatywnego zespołu, dobrze trafiłeś, aplikuj do nas!

Przewiń do profilu firmy