Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - asystent ds. księgowości ze znajomością języka francuskiego

  • Sopot, Gdańsk, Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bildau & Bussmann GmbH

    Firma Bildau & Bussmann zajmuje się produkcją i zbytem okien i drzwi drewnianych oraz drewniano-aluminiowych na terenie Europy, Azji oraz Ameryki Północnej. Oprócz produkcji okien standardowych oferujemy również ich wykonanie według projektu. Nasze produkty znajdują zastosowanie również tam, gdzie wymagana jest architektoniczna indywidualność.

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Sopot

    W związku z rozwojem działu technicznego francuskojęzycznego firma Bildau&Bussmann GmbH poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik biurowy/asystent ds. księgowości ze znajomością języka francuskiego.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
    • obsługa pakietu Office
    • umiejętność pracy w zespole jak również samodzielnej.
    • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
    • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
    • zaangażowanie w prace w nowo powstałym dziale
    • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego.

    Obowiązki:

    • nadzór nad realizowanymi zleceniami
    • kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy)
    • wystawianie dokumentów finansowo-księgowych
    • dbałość o prawidłowy przebieg dokumentów
    • nadzór finansowy

    Oferujemy:

    • stale zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o prace
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość nauki podstaw księgowości
    • w przypadku bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, umiejętność języka polskiego nie jest wymagana.

    Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV w języku Polskim oraz Francuskim (tylko w formacie .pdf)