Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy - Asystent Działu Handlowego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami wydruku (m.in. sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących) oraz systemami zarządzania dokumentami.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie pracowników działu handlowego,
    • Pomoc w przygotowywaniu ofert, umów i raportów,
    • Zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy,
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami.

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word),
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy,
    • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00),
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,
    • Szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.