Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy - Asystent Działu Handlowego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami wydruku (m.in. sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących) oraz systemami zarządzania dokumentami.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie pracowników działu handlowego,
    • Pomoc w przygotowywaniu ofert, umów i raportów,
    • Zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy,
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami.

    Wymagania:

    • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, dokładność,
    • Umiejętność pracy w grupie,
    • Dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word),
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy,
    • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00),
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,
    • Szkolenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.