Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - Asystent Działu Zakupów

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-11-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z zaistniałymi potrzebami kadrowymi, informujemy o rekrutacji na stanowisko:
    Miejsce pracy: Skawina
    Nr referencyjny: Pracownik biurowy – Asystent Działu Zakupów

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku przez Art Neon Lighting będzie wspierać zespół w kompleksowej obsłudze całego procesu zakupów.

    Obowiązki:

    • aktywne uczestnictwo w procesie wdrażania produktu,
    • kompletowanie dokumentacji produktowej i technicznej,
    • koordynowanie prac nad tworzeniem kart technicznych, gwarancyjnych, katalogowych oraz pozostałych elementów każdego produktu,
    • udział w procesie tworzenia oferty cenowej,
    • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach Działu Zakupów,
    • bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny),
    • mile widziane posiadanie wiedzy z zakresu oświetlenia LED,
    • doskonała znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
    • komunikatywność oraz zdolności organizacyjne,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie oraz umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze,
    • pakiet szkoleń.

    Prosimy o przesyłanie CV w j. polskim za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule "Pracownik biurowy – Asystent Działu Zakupów".

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.