Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystent/-ka biura

INTELICA 1 s.c. KONRAD GROMKIEWICZ, ŁUKASZ PARAO firmie

2 8003 000 brutto / mies.
  • Osiedle Albertyńskie 1
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

INTELICA 1 s.c. KONRAD GROMKIEWICZ, ŁUKASZ PARA

Osiedle Albertyńskie 1

Kraków

Firma Intelica działająca w branży budowlanej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżące prace administracyjno-biurowe
  • zarządzanie obiegiem dokumentacji oraz jej archiwizacja
  • pomoc w zapewnieniu prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów finansowych
  • współpraca w zakresie przekazywania dokumentów do księgowości
  • pomoc w opracowywaniu Dokumentacji Powykonawczych
  • wsparcie w opracowywaniu ofert
  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń serwisowych
  • prowadzenie korespondencji e-mailowej

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS OFFICE
  • zaangażowanie, samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość programu AutoCAD

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole

Ogłoszenie archiwalne