Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystent/ka

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Asystent

EWC Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Praca w systemie 1 zmianowym: 8-16

Obowiązki:

  • administracyjne wsparcie w obszarach zarządzania korespondencją i koordynacji spotkań
  • wsparcie całego biura w prowadzeniu bieżących spraw organizacyjno-logistycznych
  • pomoc w organizacji pracy Zarządu
  • prowadzenie dokumentacji biura, również w formie elektronicznej

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe tj. inżynieria środowiska, budownictwo oraz podobne
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • duża motywacja do pracy
  • determinacja w realizacji celów
  • pozytywne nastawienie
  • profesjonalne podejście do wykonywanych zadań
  • sumienność i dokładność w działaniu
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • przyjazną atmosferę
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne