Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy / Asystent

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie prac biurowo administracyjnych w biurze projektów lub innej firmie, która zajmuje się przygotowaniem i rozwojem projektów - dołącz do nas!
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne Działu Realizacji Projektów;
  • pomoc przy przygotowaniu dokumentacji technicznych;
  • utrzymywanie kontaktu oraz budowanie relacji z podmiotami zewnętrznymi współpracującymi z Działem;
  • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji realizowanych projektów;
  • tworzenie prezentacji, zestawień, raportów, protokołów;
  • prowadzenie kalendarza wyjazdów i delegacji zespołu;
  • inne prace biurowe i administracyjne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Działu.

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownika biurowego lub asystenta;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie;

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość oprogramowania CAD.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę;
  • interesujący i bardzo szeroki zakres zadań;
  • pracę w młodym, zgranym i dynamicznie działającym zespole;
  • rozwój zawodowy w branży OZE;
  • możliwość nauki języków obcych.

Vortex Energy Polska Sp. z o.o.

Spółka Vortex Energy Polska wspiera nowe rozwiązania w europejskim krajobrazie alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Jesteśmy jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Od 2006 roku rozwijamy, realizujemy i zarządzamy elektrowniami wiatrowymi i słonecznymi na terenie całego kraju. Ponadto oferujemy również usługi z zakresu zarządzania technicznego i handlowego oraz inspekcje techniczne.

Pracownik Biurowy / Asystent, Szczecin