Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystent w dziale przygotowania dokumentacji

Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o.

4 5006 000 brutto / mies.
  • Goleniowska 92, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Goleniowska 92

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie raportów z badań i oznaczeń przekazywanych klientowi

  • opracowywanie map w systemie CAD

  • kontrola prawidłowości procesu zlecenia

  • badania właściwości mechanicznych gruntów i kruszyw,

  • badanie granic Atterberga

  • badania ściśliwości

  • badania współczynnika filtracji

  • badania wytrzymałościowe w tym badania trójosiowe oraz aparacie AB

Nasze wymagania

  • obsługa komputera, pakiet excel, word, CAD

  • wykształcenie min. średnie najlepiej techniczne

  • sumienność i dokładność,

  • zapał do pracy i chęć kształcenia

  • Kandydat zostanie przeszkolony w systemie szkoleń wewnętrznych do wykonywania raportów i opracowań, jednakże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • rozbudowany system szkoleń wewnętrznych,

  • praca w godzinach 8-16

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • praca w młodym, ambitnym zespole,

O nas

Laboratorium Drogowe Szczecin Sp. z o.o. to zespół niezależnych inżynierów i laborantów, który, na co dzień zajmuje się wykonywaniem badań odbiorowych robót budowlanych na rożnych inwestycjach w województwie.

Obecnie zatrudniamy na stałe zespół niepełna 30 osób, i współpracujemy z ponad 20 specjalistami różnych dziedzin budownictwa.

Nasz zespół Laborantów oraz kadra zarządzająca posiada bogate doświadczenie w pracy w kraju i za granicą. Zatrudnieni w firmie specjaliści z zakresu badań terenowych i laboratoryjnych brali udział w obsłudze laboratoryjnej inwestycji zarówno o znaczeniu lokalnym jak i strategicznym m.in. Budowa południowej obwodnicy m. Stargard Szczeciński w ciągu drogi krajowej Nr 10 Szczecin – Bydgoszcz, Budowa Drogi ekspresowej S3 na odcinku Szczecin - Gorzów, Budowa Montowni Maszyn Przeładunkowych Cargotec, Budowa Prologis w GPP. Budowa Obwodnicy Szczecinka w ciągu Drogi ekspresowej S11, Budowa Drogi Ekspresowej S6- Nowogard- Płoty, Budowa węzła Łękno w Szczecinie

Z uwagi na ciągły rozwój firma poszukuje kandydatów na stanowisko : młodszy specjalista w dziale opracowania dokumentacji

 Chcesz dowiedzieć się więcej: www.laboratoriumdrogowe.szczecin.pl