Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy - Asystent

PGOM SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w zakresie prowadzenia sekretariatu.
  • Udział w przygotowaniu i prowadzeniu procesów przetargowych (od strony administracyjnej).
  • Kontrola obiegu i archiwizacja dokumentacji.
  • Inne prace wynikające z charakteru stanowiska.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Praca w pełnym wymiarze czasowym.

O nas

Spółka PGOM Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w charakterze Inwestora Zastępczego, Koordynatora Technicznego i Doradcy Inwestora przy realizacji obiektów komercyjnych, hotelowych, przemysłowych i infrastruktury.

Pracownik Biurowy - Asystent, Warszawa