Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy – Asystentka/Asystent działu Handlowego

HENNLICHO firmie

HENNLICH

Thomasa Woodrowa Wilsona 24a

Knurów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z doradcami technicznymi i handlowymi,
  • komputerowe wystawianie dokumentów handlowych, ofert, zamówień,
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi,
  • dbanie o stany magazynowe produktów,
  • udzielanie informacji klientom,
  • kontrola należności.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność oraz dokładność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (email, telefon),
  • dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word).

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji
  • Komfortowe warunki pracy
  • Międzynarodowe środowisko
  • Przyjazną atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • karta multisport

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy dla różnych gałęzi przemysłu oraz dla budownictwa. Dostawy wysokiej jakości produktów renomowanych wytwórców uzupełniamy własnymi produktami oraz usługami technicznymi. Dzięki licznemu gronu mobilnych i stacjonarnych doradców zapewniamy klientom indywidualne rozwiązania. Należymy do międzynarodowej grupy o długoletniej tradycji i bogatym doświadczeniu.

Pracownik Biurowy – Asystentka/Asystent działu Handlowego, Thomasa Woodrowa Wilsona 24a, Knurów