Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez HENNLICH Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).” Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
HENNLICH

Pracownik Biurowy – Asystentka/Asystent działu Handlowego

HENNLICHO firmie

HENNLICH

Thomasa Woodrowa Wilsona 24a

Knurów

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z doradcami technicznymi i handlowcami oraz kierownikiem działu.

  • Wystawianie dokumentów handlowych, ofert oraz zamówień.

  • Monitorowanie stanów magazynowych produktów działu i dbanie o ich zaopatrzenie.

  • Dbanie o klientów poprzez udzielanie im wszelkich informacji telefonicznie lub mailowo.

  • Wspomaganie realizacji planów sprzedażowych.

  • Kontrolowanie należności klientów i dbanie o płynność płatności.

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w sprzedaż produktów i usług firmy.

  • Doskonała umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniu.

  • Komunikatywność, zaangażowanie, inicjatywa i dokładność.

  • Dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

  • Dobra znajomość Microsoft Office (Excel, Word).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji (jesteśmy na polskim rynku już 20 lat!).

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Komfortowe warunki pracy.

  • Międzynarodowe środowisko.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • karta multisport

HENNLICH

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy dla różnych gałęzi przemysłu oraz dla budownictwa. Dostawy wysokiej jakości produktów renomowanych wytwórców uzupełniamy własnymi produktami oraz usługami technicznymi. Dzięki licznemu gronu mobilnych i stacjonarnych doradców zapewniamy klientom indywidualne rozwiązania. Należymy do międzynarodowej grupy o długoletniej tradycji i bogatym doświadczeniu.

Przewiń do profilu firmy

co to?