Oferta pracy

Pracownik Biurowy/Asystentka - Asystent Zarządu

PERFECT FRAGRANCE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Okulickiego 7/9
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

PERFECT FRAGRANCE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Jesteśy firmą handlową zajmującą się sprzedażą perfum i kosmetyków. Poszukujemy osób energicznych, które chętnie podejmują wyzwania, są obowiązkowe, asertywne i kreatywne.

Opis stanowiska:

  • Mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,
  • Wprowadzanie dokumentów,
  • Nadawanie i przyjmowanie korespondencji,
  • Zamawianie artykułów biurowych,
  • Przyjmowanie i bieżąca obsługa zamówień,
  • Organizacja biura.

Wymagania:

  • Dobre zdolności komunikacyjne, jasne przekazywanie ważnych informacji,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność,
  • Swoboda w prowadzeniu rozmowy telefonicznej,
  • Praca z komputerem w panelu administracyjnym sklepu i w pakiecie Office (Word, Excel),
  • Umiejętność szybkiego wyszukania informacji w Internecie,
  • Doświadczenie w pracy w sklepie Internetowym będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane:

  • Znajomość programów magazynowo-sprzedażowych,
  • Znajomość branży e-commerce, w szczególności sklepów z perfumami i kosmetykami.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych wraz z rozwojem firmy,
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę z szerokim spektrum odpowiedzialności,
  • Wynagrodzenie w oparciu o dowolną umowę adekwatnie do umiejętności,
  • Okazję do zdobywania doświadczenia,
  • Możliwość opracowania i wdrożenia własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy