Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystentka biura

FEDRATECH EKSPORT IMPORT S.C. MAŁGORZATA MALICKA, DARIUSZ MALICKI, ARKADIUSZ MALICKIO firmie

  • Kowalówki 19
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

FEDRATECH EKSPORT IMPORT S.C. MAŁGORZATA MALICKA, DARIUSZ MALICKI, ARKADIUSZ MALICKI

Kowalówki 19

Katowice

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją w branży produkcyjnej. Firma FEDRATECH to wysoce wyspecjalizowany producent sprężyn, zawleczek oraz produktów sprężynujących z wysokiej klasy materiałów.

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w sektorze:

  • górniczym,
  • hutniczym,
  • energetycznym,
  • maszynowym,
  • rolniczym i w wielu innych.

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy biura
  • Obsługa poczty tradycyjnej i elektronicznej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
  • Wprowadzanie zamówień
  • Wystawianie dokumentów transportowych oraz faktur
  • Wykonywanie innych zadań w zależności od bieżących potrzeb

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Dokładność i komunikatywność
  • Obsługa pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Gotowość do nauki obsługi wewnętrznego programu księgowo-finansowego
  • Umiejętność obsługi programu do wysyłania przesyłek kurierskich

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesująca praca w przyjaznej atmosferze.

Ogłoszenie archiwalne