Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest AKPOL Adam Kuś, Rzeczyca Ziemiańska 225A, 23-230 Trzydnik Duży. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Asystentka Dyrektora

AKPOL ADAM KUŚO firmie

  • Rzeczyca Ziemiańska (pow. kraśnicki)

    Rzeczyca Ziemiańska (pow. kraśnicki), lubelskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 23 kwi 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu

  • prowadzenie kalendarza spotkań

  • organizacja i obsługa narad, spotkań

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • zapewnienie efektywnego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • ponad roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki, sekretarki, pracownika biurowego

  • wykształcenie wyższe / w trakcie studiów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • dyspozycyjność - praca na pełny etat

  • dobra organizacja pracy, rzetelność i zaangażowanie

  • aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy

Mile widziane

  • status studenta

To oferujemy

  • samodzielną pracę w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju zawodowego