Ta oferta pracy jest nieaktualna od 658 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy - Asystentka

  • Gdańsk, pomorskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma doradcza o zasięgu międzynarodowym poszukuje osoby o wysokiej kulturze osobistej z bardzo dobrymi umiejętnościami organizacyjnymi do prowadzenia zadań administracyjno-biurowych.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    OPIS STANOWISKA:

    • Bieżąca obsługa sekretariatu,
    • Prowadzenie korespondencji,
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
    • Koordynacja relacji z klientami,
    • Koordynacja kalendarza przełożonego,
    • Organizacja spotkań oraz wyjazdów biznesowych,
    • Przygotowywanie raportów i prezentacji.

    WYMAGANIA:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku,
    • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczno-administracyjne
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office,
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego i bardzo dobra znajomość j. hiszpańskiego - w mowie i piśmie, udokumentowana certyfikatami
    • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność,
    • Umiejętność sprawnego funkcjonowania pod presją czasu,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Dyskrecja.

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę w aspekcie wieloletnim,
    • Interesującą i stabilną pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Atrakcyjny pakiet socjalny m. in. opieka medyczna
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na stanowisku pracy,
    • Komfortowe warunki pracy w kameralnym środowisku biurowym.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) wraz z dopiskiem "Rekrutacja" za pomocą przycisku Aplikuj Teraz poniżej ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.