Oferta pracy

PRACA/BIURO/2021
Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
DHC Sp. z o.o.

Pracownik biurowy - asystentka

DHC Sp. z o.o.O firmie

  • Świętochłowice

    Świętochłowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa administracyjna biura,

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,

  • Organizacja zaopatrzenia biurowego,

  • Rejestracja oraz dystrybucja dokumentów i korespondencji,

  • Prowadzenie korespondencji handlowej (również w j. angielskim),

  • Wystawianie i weryfikowanie dokumentów i faktur,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

  • Organizowanie wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych),

  • Zarządzanie flotą samochodową (ubezpieczenia, przeglądy, likwidacja szkód),

  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Mile widziane wykształcenie ekonomiczne,

  • Rzetelność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Chęć do nauki nowych zadań,

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę od pn. do pt. w godzinach 8.00-16.00,

  • przeszkolenie do wykonywania zadań na rekrutowanym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Firma DHC Sp. z o.o. zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu, naprawy, modernizacji oraz serwisu urządzeń transportu bliskiego. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi europejskimi producentami.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje