Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

MAG-MAR DUO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 800 brutto / mies.

MAG-MAR DUO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Władysława Raginisa 3/1

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiada za funkcjonowanie biura

  • Pomoc w codziennym kontakcie z kontrahentami (telefonicznym/mailowym)

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowa obsługa pracowników z różnych obszarów

  • Przyjęcie i kontrola dostaw oraz wydań magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie przy samodzielnie prowadzonej pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowej obsługi pracowników z różnych obszarów

  • Wysoka kultura osobista

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Samodzielność, dokładność i zaangażowanie

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Obsługa programu OPTIMA

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Umowę o pracę w dobrze prosperującej firmie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilność zatrudnienia

  • Wynagrodzenie: 2 061,67 Netto