Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

SUWEREN Jan Malijewski

Legionowa 9/1

Piaski

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prace biurowe

  • sporządzanie korespondencji

  • obsługa komputera

  • prace porządkowe

Nasze wymagania

  • pedantyczna dokładność

  • wykształcenie średnie

  • kultura osobista

  • zapał do pracy

To oferujemy

  • praca w sympatycznym zespole

  • stałe godziny pracy

O nas

Firma Suweren istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat. Jesteśmy marką dobrze rozpoznawalną wśród kolekcjonerów w Polsce i na świecie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Zajmujemy się obrotem przedmiotami kolekcjonerskimi takimi jak monety, banknoty, medale, itp. Rzetelność jest naszą dewizą.