Oferta pracy

Pracownik biurowy - Biotechnolog

IMOGENAO firmie

4 200‐4 800 zł brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IMOGENA to rodzinna firma zajmująca się dystrybucją maszyn i zestawów PCR do diagnostyki molekularnej. Jesteśmy na rynku blisko 10 lat i współpracujemy z największymi laboratoriami w kraju.

Opis stanowiska:

Oferowane stanowisko jest bardzo samodzielne i wymaga dobrej organizacji pracy własnej. W biurze zakres obowiązków jest płynny, unikamy sztywnego podziału i staramy się organizować pracę tak, żeby każdy mógł w pełni wykorzystać swoje umiejętności.

Do obowiązków w zależności od profilu Kandydata/Kandydatki należałoby m.in.:

  • odbieranie telefonów
  • przygotowywanie pism, wniosków itp.
  • obsługa korespondencji
  • współpraca z kurierami i koordynacja wysyłek produktów (też w razie potrzeby pomoc w pakowaniu)
  • bieżąca obsługa administracyjna biura i wsparcie administracyjne pracowników z terenu Polski
  • pomoc w opracowywaniu materiałów reklamowych
  • pomoc w tłumaczeniach tekstów z języka angielskiego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (biologia, biotechnologia) ze wskazaniem na znajomość zagadnień z zakresu diagnostyki molekularnej  - warunek niezbędny!
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • znajomość programów do tworzenia grafiki będzie dodatkowym atutem
  • dobrej znajomości pakietu Office
  • bardzo ważna jest umiejętność i chęć samodzielnej pracy

Oferujemy:

Spokojną, ale ciekawą pracę o nie-korporacyjnym charakterze, bardzo dużą swobodę w organizacji własnych obowiązków i miłą atmosferę oraz premie zależne od wyników firmy.

Uwaga! Możliwe są elastyczne godziny pracy oraz z czasem praca zdalna.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy