Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

ATS Logistics Sp. z o.o.

M. Konopnickiej 20

Borek Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Prace administracyjne oraz nadzór nad obiegiem dokumentacji

  • Stała współpraca z innymi działami firmy

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z kontrahentami

  • Inne zlecone czynności administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy,

  • odpowiedzialność,

  • obsługa komputera

  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego bądź rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

ATS Logistics Sp. z o.o. wchodząca w skład Adamkiewicz Group (więcej info na www.adamkiewicz.pl), firmy z 35-letnim doświadczeniem w transporcie i spedycji międzynarodowej, będącej liderem w regionie.

Przewiń do profilu firmy