Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

MAC-GRAF Sp. z o.o. Sp.k. O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rejestru poczty przychodzącej oraz wychodzącej,

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Organizacja i obsługa spotkań

  • Sporządzanie i analiza zestawień

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość środowiska MS Office (Excel, Word), mile widziana znajomość programu NAVIREO

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i zorientowanie na cel

  • Gotowość do uczenia się i zdobywania nowych doświadczeń

  • Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne, komunikatywność i dobra energia

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz ustalania priorytetów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę i pracę w miłym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne warunki wynagradzania

  • Pracę w stałych godzinach 8.00-16.00