Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

GF Group s.c. Jakub Chwieduk , Rafał Gartel

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno – organizacyjna biura,

  • bieżące wsparcie administracyjne Zespołu Sprzedaży

  • pomoc w bieżącej obsłudze księgowo-finansowej firmy

  • zapewnienie właściwego obiegu i przepływu informacji

  • wykonywanie prac biurowych zleconych przez przełożonego

  • bieżąca obsługa procesów sprzedażowych związanych z e-sklepem

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • minimum średnie wykształcenie

  • umiejętność obsługiwania sprzętów biurowych

  • zdolność analitycznego myślenia

  • dobra organizacja pracy

  • podstawowa znajomość zagadnień finansowo – kadrowych

  • dyspozycyjność do pracy także w weekendy

Mile widziane

  • znajomość obsługi Subiekt GT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

GF Group s.c. to firma o innowacyjnym podejściu do handlu w branży ogrodniczej. Nie boimy się nowych wyzwań i szalonych pomysłów. Stawiamy na nowoczesność i najwyższą jakość naszych usług.

Jeżeli szukasz ciekawej, stabilnej pracy w młodym zespole? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy