Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

GF Group s.c. Jakub Chwieduk , Rafał GartelO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno – organizacyjna biura,
  • bieżące wsparcie administracyjne Zespołu Sprzedaży
  • pomoc w bieżącej obsłudze księgowo-finansowej firmy
  • zapewnienie właściwego obiegu i przepływu informacji
  • wykonywanie prac biurowych zleconych przez przełożonego
  • bieżąca obsługa procesów sprzedażowych związanych z e-sklepem

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność obsługiwania sprzętów biurowych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy
  • podstawowa znajomość zagadnień finansowo – kadrowych
  • dyspozycyjność do pracy także w weekendy

Mile widziane

  • znajomość obsługi Subiekt GT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

GF Group s.c. Jakub Chwieduk , Rafał Gartel

GF Group s.c. to firma o innowacyjnym podejściu do handlu w branży ogrodniczej. Nie boimy się nowych wyzwań i szalonych pomysłów. Stawiamy na nowoczesność i najwyższą jakość naszych usług.

Jeżeli szukasz ciekawej, stabilnej pracy w młodym zespole? Dołącz do nas!

Pracownik biurowy, Bydgoszcz