Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy

Eurofinance Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z klientem
  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów
  • Monitorowanie spłat należności
  • Raportowanie wyników
  • Administrowanie bazą danych
  • Obsługa klienta w placówce oraz sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Zaangażowanie, kreatywność, skuteczność
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkuszy kalkulacyjnych Excel)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie podstawowe
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy
  • Umowę o pracę

Eurofinance Sp. z o.o.

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.

Pracownik Biurowy, Bydgoszcz