Oferta pracy

Pracownik biurowy

Personal Service-Ost west Sp. z o.o. O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista

Personal - Service - Ost - West Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku w odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na usługi opiekuńcze i pielęgniarskie w Europie Zachodniej.

Główne obszary naszej aktywności to wyszukiwanie kontraktów na terenie krajów Unii Europejskiej w zakresie takim jak: pomoc domowa, praca opiekunki osób starszych, świadczenie usług opiekuńczych, doradztwo dla rodzin osób starszych w krajach Europy Zachodniej w zakresie organizacji opieki nad seniorami.

Opis stanowiska:

  • udzielanie podstawowych informacji na temat ofert pracy;
  • tłumaczenia (pisma urzędowe, emaile, faksy);
  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy mającej na celu wzmocnienie wizerunku marki na rynku;
  • samodzielne realizowanie procesów rekrutacyjnych, w tym:
    • selekcja nadesłanych aplikacji
    • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami
    • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych
    • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń
    • telefoniczna i mailowa obsługa kandydatów oraz Klientów
    • sporządzanie rekomendacji kandydatów
    • sporządzanie i podpisywanie umów z kandydatami

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego, mile widziana także znajomość francuskiego lub włoskiego lub hiszpańskiego
  • mile widziane doświadczenie z sektora personalnego ale nie jest konieczne
  • znajomości systemu Windows i pakietu MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i odpowiedzialności za wyniki pracy
  • sumienności oraz dbałości o wysoką jakość świadczonej pracy
  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne (księgowe), ale nie jest to warunek

Oferujemy:

  • międzynarodowe środowisko pracy oraz możliwość wykorzystania języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego w codziennej komunikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy – pracę w zgranym, dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy